שאלות נפוצות

איזה קארבר מתאים לי?

לבוגרים- כל הקארברים מתאימים לכולם וכל דגם הוא הנאה אחרת, זה מאוד תלוי בסטייל ומה אתם מחפשים להשיג מהרכיבה שלכם. לקטנטנים- עד גילאי 11 - אנחנו כן ממליצים על דגמים קצרים עד 30״ בציר c7 וזאת כדי שיהיה להם קל להזיז את הקארבר ולהינות ממנו!

מה ההבדל בין ציר cx לציר c7?

ציר C7.

זהו ציר פטנט, עם מייסבים וקפיץ בתוכו. את הציר c7 קל להזיז וקל מאוד לייצר איתו מהירות ולכן יש לו יותר תחושה של זרימה ופלואו. הוא מומלץ לילדים ולנסיעות ארוכות במישורים.

ציר CX.

הוא ציר שצריך להפעיל עליו יותר כח, מתאים לרכיבות מלאות עוצמה. לציר cx יש טווח תנועה עמוק יותר מלציר c7.

מהו ציר C5?

ציר C5 הוא בעצם ציר CX מונמך
הוא קשיח יותר מCX ויש להפעיל עליו יותר כח. בגלל שהוא קשיח יותר הוא מתאים לקטנטנים ולסקייטרים שרגילים לקשיחות של הציר.

מה ההבדל בין הגלגלים השונים של הקארבר?

לקארבר יש סוגים שונים של גלגלים בצבעים שונים –

איך אני מחזק את הציר הקדמי?

הציר היחידי שניתן לחיזוק או שחרור, הוא ציר c7. מחזקים את הבורג שהכי קרוב לקרש.

האם הציר האחורי משפיע על הנסיעה? והאם ניתן לכוון אותו?

בוודאי. הציר האחורי של קארבר הנקרא C2 הוא כמו החרבות שלנו בגלשן. זהו הציר המייצב של קארבר ועליו נשענת כול התנועה והלחץ שנוצר מרכיבה על הקארבר והצירים הקדמיים. את הציר האחורי ניתן לשחרר או להדק במקצת על ידי סיבוב הבורג העליון בציר. חצי סיבוב ימינה יקשה את התנועה וחצי סיבוב שמאלה ישחרר לכם את התנועה של הקארבר. לפעמים משחק קצר בציר האחורי ייתן את התחושה אותה חיפשתם ללא צורך במגע בצירים הקידמים. .

לקארבר שלי יש נטייה ימינה או שמאלה כשאני דוחף אותו על הרצפה, מדוע?

דבר ראשון חשוב לציין שהקארבר מתפקד הכי טוב כשיש רוכב עליו והוא לא נועד לדחיפה ללא רוכב! אם אתם מרגישים משיכה לצד כלשהו בזמן רכיבה, הדבר נובע מצורת הגלישה שלכם על הקארבר. בדרך כלל כל גולש משקיע כוח לצד החזק יותר של הגוף ולכן אין כאן בעיה. המשיכו ברכיבה ותהנו!.

איך רוכבים נכון על קארבר?

אנחנו עובדים ללא הרף על סרטונים חדשים של הטים ושל האקדמיה לקארבר שפיתחנו יחד עם עומר שובל; מדריך גלישה וקארבר מהולל! סרטונים חדשים מתעדכנים בעמוד יו טיוב שלנו ובעמוד אינסטגרם של האקדמיה, הוספנו לכם לינקים ישירים לעמודים:

@TheCarverAcademy

@Carver_Israel

@kookint

YouTube