חליפות גלישה AXXE

חליפת הגלישה של AXXE מיפן היא הדור הבא של חליפות הגלישה ומאפשרת לכל גולש לגלוש עם חליפה שתפורה למידותיו המדוייקות ומעוצבת לפי בקשתו. בין אם אתם מחפשים חליפת גלישה לנשים או חליפת גלישה לגברים, זוהי חליפת הגלישה ברמה הגבוהה ביותר שניתן להשיג היום.

חברת AXXE מתמחה בייצור חליפות גלישה למעלה מ 30 שנה, במפעלם הפרטי ביפן. המפעל אינו מסחרי, אלא מפעל קטן שבו עובדים בעלי המלאכה המיומנים ביותר אשר תופרים כל חליפה בעבודת יד. החליפות של AXXE הן המחממות ביותר בעולם בגלל השימוש בחומרים מהפכניים (וכמובן כי החליפה תפורה למידות הגוף האישיות של כל גולש). הגומי שמהווה את החלק החיצוני של החליפה הוא 100% יפני, הוא פותח על ידי מחלקת המחקר והפיתוח של החברה והוא ייחודי לחברת AXXE . המרכיבים של החליפה הם שעושים את הגומי הזה טוב יותר מהגומי של החברות שמייצרות חליפות גנריות. הרבה גולשים מקצוענים (וגם שייפרים) גולשים עם החליפות של AXXE – דונובן פרנקנרייטר, טים קארן, השייפר האגדי אל מריק,כריס כריסטיאנסן ובראד גרלאק הם רק חלק מהשמות…

תהליך לקיחת ההזמנה הינו פשוט ומהיר. המדידה מתבצעת ב 27 נקודות שונות בגוף, בכדי להתאים את החליפה למידות הלקוח. לאחר מכן, הלקוח בוחר את הדגם הרצוי, החומרים, הצבעים וכו’ ובכך בעצם מרכיב לעצמו “חליפה לפי בקשה”. כשתהליך ההזמנה מסתיים, ההזמנה מועברת למפעל ביפן לאישור ולתחילת העבודה. כשהחליפה מוכנה, היא תישלח הישר מיפן לתל אביב.

אז מה בעצם אפשר לבחור?

  • דגמים: חליפה דגם “צאוור בוהמי” Bohemian Neck – חליפה עם סגירה בצאוור/חזה או חליפה דגם “גב קלאסי” Classic Back- חליפה עם סגירה בגב. שני הדגמים יכולים להגיע כ: חליפה ארוכה, חליפה קצרה: קצר בידיים וברגליים, חליפת מעבר: ארוך בידיים וקצר ברגליים, חליפת מעבר: קצר בידיים וארוך ברגלייך. *חליפת ה”גב קלאסי” יכולה להגיע גם ללא שרוולים ובנוסף ניתן להזמין גם ווסט לעונות המעבר.
  • חומרים: ניתן לבחור את הבטנה הרצויה של פנים החליפה מכמה סוגים שונים של בדים. בנוסף, ניתן גם לבחור את סוג הגומי שיהווה את החלק החיצוני של החליפה.
  • עובי: ניתן לבחור את עובי החליפה (2 מ”מ, 3 מ”מ או 5 מ”מ). ניתן גם לעשות שילובי עובי – בין 3 מ”מ ו 5 מ”מ. בהתחשב בתנאי מזג האוויר בישראל, אין צורך לעבור את ה 3 מ”מ מפני שהחליפה תהיה חמה מספיק.
  • לוגו: ניתן לבחור בלוגו פרח ה “לוטוס” או בלוגו “Axxe Classic” בצבעים לבן או אדום.
  • צבעים: בחלק מהחליפות (תלוי בחומרים שנבחרו) ניתן לבחור צבע מ 21 צבעים לשילוב בחליפה.

לתאום הזמנה או לקבלת מידע נוסף אנא צרו איתנו קשר.