אודות סיימון אנדרסון

generic topamax online אודות סיימון אנדרסון גלשנים

http://leponge.fr/?amp=Voltaren-Kaufen-Online&277=3c

buy mestinon syrup סיימון אנדרסון נולד באוסטרליה והחל את הקריירה המקצועית שלו כגולש גלים בשנות ה 70. כמו אחרים בתקופתו, הוא החל ללמוד את אומנות יצירת ועיצוב הגלשנים, בהנחה שזה יועיל לו בעתיד, כשיפסיק להתחרות. ב 1975 אנדרסון הקים את מפעל הגלישה הראשון שלו – גלשני אנרג’י אשר יצרו גלשני פוליאוריטן בעלי 2 חרבות (twin fin) וחרב 1 (single fin).

go to link

http://prohealthplans.ca/?llt=Cialis-Cheapest-Price-Canada&5b9=ac ב 1977 במהלך סבב הגלישה האוסטרלי, אנרדסון ניצח שתי תחרויות ברצף והיה בטופ 10 ומעומד רציני לתואר אלוף העולם. אבל, הייתה לו בעיה. סגנון הגלישה שלו (ורסטילי, עדין יותר ומקורי) תאם גלישה על חרב 1 ובגלל שדגמי ה 2 חרבות שלטו בשוק, רוב התחרויות נוצחו על ידי גולשים שגלשו על גלשן עם 2 חרבות. http://xn--cviek-jya.eu/?canadian=Viagra-Prescription-In-Uk&718=ca התסכול הזה, הוביל אותו לפתח דגם “מוזר” של גלשן בעל 3 חרבות. וכך ב 1980, אנדרסון יצר אב טיפוס של גלשן שטרם נראה בעולם, עם 3 חרבות, הטראסטר. את הגלשן הזה הוא לקח איתו לסבב בהוואי וקליפורניה והעניין בגלשן גדל. כאשר חזר לאוסטרליה, הוא הכין עוד שני גלשנים עם 3 חרבות. ב 1981 הוא התחרה בתחרות בבלס ביץ’ אוסטרליה, עם אחד הגלשנים וניצח. החשיפה הייתה היסטירית, ובאותו רגע ההיסטוריה שונתה – הטראסטר, הפך לעיצוב המבוקש ביותר לגלשן, מה שהפך את אנדרסון לאגדה בתחום הגלישה.

Yeast Infection Prescription Pill Diflucan

click here במהלך השנים, אנדרסון גרף פרסים שונים על תרומתו לענף הגלישה בתחום עיצוב הגלשנים. כיום, גלשני סיימון אנדרסון נמכרים בכל העולם ונחשבים לגלשנים ברמה גבוהה מאוד למיבני עניין. כל אלופי העולם משנות ה 80 ועד היום גלשו על גלשני סיימון אנדרסון. השייפים של אנדרסון הם מודל לחיקוי של רוב השייפרים המוערכים בעולם. אנדרסון ממשיך לגלוש ולעצב דגמים חדשים לכל סוגי התנאים ולגולשים המחפשים את הטוב ביותר שגלשן יכול לתת.

source url